Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


BROWSER GAME FORUM
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 JAVA, SYMBIAN ... POCKET a PALM

Goto down 
2 posters

Stáhli jste si něco z daných odkazů, byli vám užitečné?
Super, našel jsem to co jsem hledal/a
JAVA, SYMBIAN ... POCKET a PALM I_vote_lcap0%JAVA, SYMBIAN ... POCKET a PALM I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Jo, díval/a jsem se na to
JAVA, SYMBIAN ... POCKET a PALM I_vote_lcap67%JAVA, SYMBIAN ... POCKET a PALM I_vote_rcap
 67% [ 2 ]
No, nic moc
JAVA, SYMBIAN ... POCKET a PALM I_vote_lcap0%JAVA, SYMBIAN ... POCKET a PALM I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Blbost, to znám ...
JAVA, SYMBIAN ... POCKET a PALM I_vote_lcap33%JAVA, SYMBIAN ... POCKET a PALM I_vote_rcap
 33% [ 1 ]
Hmmm, znám lepší
JAVA, SYMBIAN ... POCKET a PALM I_vote_lcap0%JAVA, SYMBIAN ... POCKET a PALM I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 3
 
Poll closed

AutorZpráva
Tenk
Forum BOSS
Forum BOSS
Tenk


Poeet p?íspivku : 32
Age : 41
Registration date : 02. 03. 08

JAVA, SYMBIAN ... POCKET a PALM Empty
PříspěvekPředmět: JAVA, SYMBIAN ... POCKET a PALM   JAVA, SYMBIAN ... POCKET a PALM I_icon_minitimeMon Mar 17, 2008 10:18 pm

Mobilní telefon, nebo kapesní počítač patří k 21.století jako voda k rybě Very Happy
Je hodně složité sehnat někde příjemný link nebo dostatečné srozumitelné rady nebo návody k mobilu nebo kapesnímu počítači (znám z vlastní zkušenosti)

Pojďte si prodiskutovat vaše zkušenosti s mobilní technikou, kterou jistě nosíte v kapse, u pasu, na krku....

Já osobně vystřídal již spoustu mobilů, ale zůstávám u nejlepší kvlity a také nejspíš zůstanu.
První mobil jsem měl Philips Fizz (hrozně velká krabice) ale raději jsem s ním nikam nechodil. Bylo to v domu, kdy mobilní telefon byl výsadou podnikatelů a případným šperkem těch několika vyvolených.
Mobilní svět pro mě začal být mobilním, když jsem si pořídil Nokii 5110 (znáte, že?) kupoval jsem ji po slevě a stála mě pouhých 10.000kč, což bylo skvělý, protože týden před koupí stála ještě neuvěřitelných 18.000,-

Vynechám-li mobily, které jsem měl chvilinku, pak přidávám stálici Sony CMD-J6, za nákupní cenu 10.000,- který mi vydržel dlouho a to i přes můj zásah (štvala mě anténa, tak jsme ji uřízl a integroval)
Dále bych zmínil Nokii 6230 která byla hodně skvělá, stála mě opět deset tisíc, ale užíval jsme si ji jen rok, než mi ji ukradli Sad byla skvělá, hlavně co se hudby týče...

Vynechávám opět pár telefonů a zmiňuji Nokii 6600 hádejte za jakou cenu byla pořízena Very Happy ne 10.000,- to opravdu nebylo Very Happy jen 5.000,- má operační systém Symbian 7, verze 6.0. tuto Nokii mám až do teď a přiznám se, že již není Symbian, ale mulatkou se systémem Windows Mobile 2005. Je to takové "vajíčko" které mi vyhovuje (ikdyž už také ne) mám ji nabitou spoustou eMPé trojek a spoustou užitečných programů, pokud budete mít zájem, rád vám nějaký program pošlu...

Moji Nokii, rozšířil do funkcí Pocket PC, Asus-A600 (bohužel zrovna verze z USA) takže NO CZ... pár prográmků a spousta hudby a videa, to je jeho obsahem s několika dokumenty... pokud máte někdo nějaké dobré programy pro Windows Mobile 2003 rád obdržím mailík plný SW...

POkud máte zájem o nějaké downloady, pak

PRO MOBILY NOKIA, SONNY ERICSSON
PRO POCKET PC
DALŠÍ SUPER WEB PRO POCKETY
A PRO PALMY SAMOZŘEJMĚ TAKÉ NĚCO
A PRO JISTOTU I TADY

budu rád, když se přidáte také, můžeme si i pomoci s případnými problémy svých "miláčků"
Návrat nahoru Goto down
https://medy.forumczech.com
NOclipus
Gorila ve fraku
Gorila ve fraku
NOclipus


Poeet p?íspivku : 15
Age : 30
Registration date : 08. 03. 08

JAVA, SYMBIAN ... POCKET a PALM Empty
PříspěvekPředmět: Re: JAVA, SYMBIAN ... POCKET a PALM   JAVA, SYMBIAN ... POCKET a PALM I_icon_minitimeMon Mar 17, 2008 11:05 pm

Já měl původně Nokii 3000, ale ta se mi podělala děsně blbým způsobem: Nechal sem ji v kapse bundy, a vodní páry poškodily všechny konektory Embarassed

Pak sem měl dlouho, předlouho jakousi starou Nokii, s monofonním zvoněním, a dvoubarevným displejem.

No a teď k Vánocům sem dostal pecku - Sony Ericsson W810i. Za necelý čtyři tisíce. A sem s ním naprosto spokojenej.

Edit: Jinak našel sem skvjelej program na tvorbu vlastních vzhledů - =sony&g[oz]=3.19]SE Themes Creator
Návrat nahoru Goto down
http://forum.5forum.info
 
JAVA, SYMBIAN ... POCKET a PALM
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Obecně :: Off topic-
Přejdi na: